Napište nám

Zde je prostor pro vyjádření Vašich podnětů a názorů, co bychom měli v obci Libež zlepšit, na co bychom se měli zaměřit, případně co opravit (např. vadné světlo veřejného osvětlení).

Cílem tohoto fóra je, aby občané mohli upozornit na problémy, které je trápí, protože zdaleka ne všeho si my zastupitelé všimneme. Budeme rádi, když nás tímto upozorníte a my, pokud bude možné, sjednáme nápravu.

Upozornění: reklamy a vulgarity budou smazány.

Stavební pozemek

(Oksana Vošická , 11. 6. 2020 21:09)

Obracím se na vas ohledně dotazu na volné stavební parcely v obci Libež,jestly nemáte něco k dispozici. Měli bychom s manželem případný zájem o jeho koupi a stavbu rodinného domu. Budu se těšit na informaci ohledně dostupnosti.

s pozdravem,
Oksana Vošická

Re: Stavební pozemek

(David Kněžík, 11. 6. 2020 22:12)

Dobrý den,
žádný volný stavební pozemek ve vlastnictví obce Libež již bohužel není.

Muzikál Čarodějka

(Hana Filková, 4. 3. 2020 8:34)

Dobrý den,
ráda bych Vás oslovila s nabídkou vstupenek pro Vaše zaměstnance nemocnice na nejúspěšnější současný světový muzikál ČARODĚJKA v Goja Music Hall na Výstavišti v Holešovicích v Praze.
Na koho se můžu ve Vaší společnosti obrátit s nabídkou?
Děkuji za odpověď.
Hana Filková 777 232 247
obchodni oddělení
GOJA, Agentura Gott-Janeček
Pod Průsekem 3
102 00 Praha 10 - Hostivař
hana.filkova@goja.cz

Pálení čarodějnic a jak se chováme k přírodě (jak dobytek)

(Ondrášek josef, 13. 4. 2019 13:34)

Vážená obec, vzhledem k tomu že jsem nenašel žádný kontakt na zástupce vaší obce budu psát takto veřejně. Po dnešním výletě s rodinou co jseme viděli je katastrofální a smutné jak se dokážeme chovat k přírodě. Veškeré fotky odpadu co jste vyprodukovali které jsme pořídili za místním hřištěm jsem odeslal na odbor životního prostředí Středočeského kraje a velice budu apelovat na vaše potrestání. S pozdravem krásného dne.

Re: Pálení čarodějnic a jak se chováme k přírodě (jak dobytek)

(David Kněžík, 15. 4. 2019 11:03)

Vážený pane,
na stránkách naleznete kontakty na starostu, místostarostu a další členy zastupitelstva.
Co se týče Vaší připomínky, jak jste si jistě všiml, místo je veřejně přístupné, tudíž není v možnostech obce kontrolovat kdo a hlavně co na hromadu vozí, to osobní zodpovědnost jednotlivce. Nevím tedy, proč by měla být trestána obec. Bude provedena kontrola a nevhodné předměty odstraněny.
Také přeji krásný den!

Re: Re: Pálení čarodějnic a jak se chováme k přírodě (jak dobytek)

(Ondrášek Josef , 17. 4. 2019 15:20)

Problém je v tom pane Knížek že takové pálení odpadu jak jsem viděl se opakuje každý rok. Minulý rok byl úplně stejný. V den čarodějnic se tam sejde půlka obce a nikomu z vás to nepřipadá divné když se spaluje takový odpad. To že to nevadí majiteli pozemku je hold smůla, ale určitě to bude zajímat benediktiny jaký odpad se vytváří u nich na pozemcích. Pokud je takováto skladka nezakona tak jako zástupce obce jste už měl jak dávno zakročit a začít pokutovat lidi kteří jsou schopny udělat takovouto věc.

Formulář přihlášení do systému SMS

(Milan Vorel, 7. 1. 2019 10:49)

Odeslal jsem mailem na adresu knezik@tsvlasim.cz

Re: Formulář přihlášení do systému SMS