Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výzva ke kontrole OP / CD

20. 2. 2018

Zkontrolujte si platnost svých dokladů

 – občanského průkazu a cestovního pasu

Pokud se nechcete dostat do svízelné situace, která by mohla nastat v důsledku neplatnosti občanského průkazu (OP) nebo cestovního pasu (CP), raději si je včas zkontrolujte. V případě, že zjistíte neplatnost, či poškození, případně jiné nesrovnalosti, můžete si ve Vlašimi o OP nebo CP požádat.

 K podání žádosti o OP nebo CP i vyzvednutí OP nebo CP se musí každý občan dostavit osobně z důvodu pořízení fotografie a podepsání žádosti o OP nebo CP.

Jako pomůcka odbavení klientů je ve vestibulu Městského úřadu Vlašim umístěn automat, ze kterého si klient vygeneruje při příchodu pořadové číslo. Nad kancelářemi jsou umístěny informační obrazovky zobrazující vyzvaná čísla ke vstupu do kanceláře. Každá osoba požadující doklad musí mít vlastní pořadové číslo, stejně tak i při platbě poplatku na pokladně. Celý systém slouží k  plynulému odbavení klientů.

Požádat o vydání OP nebo CP a zjistit potřebné informace k uvedeným dokladům můžete v budově v ulici Jana Masaryka 302 (u kruhového objezdu u Alberta) v tyto úřední hodiny:

  • pondělí od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 17:00 hodin

  • úterý od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 14:00 hodin

  • středa od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 17:00 hodin

Odbor vnitřních věcí MěÚ Vlašim