Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní obslužnost

Zde naleznete přehled dopravních prostředků (autobusů), které projedou během běžného pracovního dne a víkendu, případně svátku, přes naši obec do Divišova a do Vlašimi. Pro informaci přidáváme i cenu jízdného a časy odjezdů, respektive příjezdů.

 

z Libže do Vlašimi

pracovní den (pondělí - pátek)

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
5:05 5:22 17 minut 19,- Kč
7:15 7:35 20 minut 19,- Kč
8:29 8:45 16 minut 19,- Kč
13:24 13:43 19 minut 19,- Kč
15:50 16:10 20 minut 19,- Kč

neděle

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
14:09 14:25 16 minut 19,- Kč

 

z Vlašimi do Libže

pracovní den (pondělí - pátek)

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
5:41 5:58 17 minut 19,- Kč
10:45 11:03 18 minut 19,- Kč
14:40 15:01 21 minut 19,- Kč
15:35 15:51 16 minut 19,- Kč

neděle

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
15:35 15:53 18 minut 19,- Kč

 

z Libže do Divišova

pracovní den (pondělí - pátek)

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
5:58 6:13 15 minut 19,- Kč
7:15 7:30 15 minut 19,- Kč
11:03 11:18 15 minut 19,- Kč
15:01 15:13 12 minut 19,- Kč
15:51 16:03 12 minut 19,- Kč

neděle

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
15:53 16:08 15 minut 19,- Kč

 

z Divišova do Libže

pracovní den (pondělí - pátek)

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
4:50 5:05 15 minut 19,- Kč
7:00 7:10 10 minut 19,- Kč
7:02 7:15 13 minut 19,- Kč
8:15 8:29 14 minut 19,- Kč
13:12 13:24 12 minut 19,- Kč
15:38 15:50 12 minut 19,- Kč

neděle

čas odjezdu čas příjezdu doba trvání jízdy cena
13:55 14:09 14 minut 19,- Kč

 

Přehled ostatních spojů po celé České republice naleznete na idos.cz